Yaşam

‘İşini Çarşamba Al’: Merve Dizdar’ın Çarşamba’ya Benzemesi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Netflix’in son günlerde dünyayı kasıp kavuran yapımlarından biri de hiç şüphesiz Çarşamba dizisi. En sevilenler arasında yer alan fantastik yapım, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gördü. Jenna Ortega’nın canlandırdığı ‘Çarşamba’ karakteri bir ikon haline geldi. Merve Dizdar’ın son pozlarında Çarşamba’ya benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Gelin detaylara bir göz atalım…

Netflix’te yayınlanan ‘Çarşamba’ dizisi, Tim Burton’ın eşsiz hayal gücünün eseri olan Addams Ailesi’nin kızları Çarşamba Addams’ın hayatını konu alıyor.

Yayınlandığı günden bu yana ortalığı kasıp kavuran Çarşamba da çok revaçta. Sevilen dizileri izlemeyen çok yoktur eminiz.

Hatta Jenna Ortega’nın canlandırdığı ‘Çarşamba’ karakteri dünya çapında bir ikon haline geldi diyebiliriz. Çarşamba gününün saçı, makyajı, kıyafetleri ve tabii ki dansının viral olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Dünyanın birçok ülkesinde hem ünlü isimler hem de sosyal medya kullanıcıları çarşamba stilini oldukça beğendi.

Saçı ve makyajıyla stilini Çarşamba’ya benzeten ünlüler kervanına Merve Dizdar da katıldı. Başarılı oyuncunun GQ için verdiği pozlar dikkat çekti.

Ömer dizisindeki Masumlar Apartmanı’ndaki başarısını sürdüren Merve Dizdar’ın Çarşamba’ya olan benzerliği son Instagram paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

www.instagram.com

Güzel oyuncunun pozları kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Dizdar’ın bu kareleri oyuncu arkadaşlarından güzel yorumlar aldı.

www.instagram.com

??

??

??

??

??

??

Konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Gelelim yorumlara…

almushaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu