Haber

Sonunda İsyan Edildi! Haluk Levent’ten Dikkat Çeken AFAD Açıklaması

Depremin ilk anından itibaren deprem bölgesinde vatandaşların yardımına koşan Haluk Levent, birlikte çalıştıkları AFAD ile ilgili “AFAD güzelleştirmesi yapıyorsunuz” diyenlere Twitter’da dikkat çekici bir yanıt verdi. birden fazla kez.

Tüm Türkiye’yi sarsan depremin ardından depremzedelerin yaralarını hem maddi hem de manevi olarak sarmaya çalışıyoruz. Sürecin başından itibaren Türkiye’nin dört bir yanından deprem bölgesine gelen binlerce sivil toplum kuruluşu vatandaşlarımıza yardım eli uzatmaya çalıştı.

Bu sivil toplum kuruluşlarından biri de hepimizin yakından takip ettiği Haluk Levent’in kurduğu Ahbap. Haluk Levent, ekibiyle birlikte deprem bölgesindeki depremzedelerin hem maddi hem de ihtiyaçları için koştu.

Birçok ünlü isimle milyonlarca liralık bağış topladı ve bu bağışları tek tek yayınladı. Bu süreçte Haluk Levent’e çok hedef gösterildi. Dolandırıcılıkla suçlandı ve Haluk Levent’in paranızı yönetemeyeceği söylendi.

Tabii sosyal medyada AFAD ile kıyaslandı. Ancak her zaman AFAD ile çalıştıklarını sık sık dile getirdi.

Bu yüzden eleştirildi. Ne yaparsa yapsın kimseyi mutlu edemiyordu. Son olarak Levent, Twitter hesabından AFAD ile ilgili dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Birileri insanları eleştirmek için klavye başında bekliyor! Bırakın bu şiddet dolu günlerde millet işini yapsın…

salihli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu